Zdobienie szkła

Piękne przedmioty są tym, co wartokolekcjonować lub podarować komuś w prezencie. Szczególną wartość ma to, coponadczasowe, eleganckie i jednocześnie praktyczne. Właśnie dlatego nasza firmaoferuje Państwu zdobienie szkła, czyli szeroko pojętą obróbkę przedmiotówtakich jak: karafki, wazony, pucharki, kieliszki, kielichy, talerzyki,salaterki, patery, piramidy, klosze, skarbonki, dzbanki i kufle. Chcącdostosować naszą ofertę do potrzeb wszystkich klientów, posiadamy wasortymencie wysokiej jakości wyroby od renomowanych, popularnych producentów,dostępne w zróżnicowanych przedziałach cenowych.

Dzięki tak dużej ofercie produktów,każdy znajdzie u nas coś dla siebie. W ramach naszej działalności wykonujemyprofesjonalne zdobienie szkła, które dodatkowo podniesie wartość i wzbogaciestetykę każdego zakupionego przedmiotu. Początkowo, gdy założyliśmy nasząfirmę w 1994 roku, prowadziliśmy jedynie metodę metalizacji, czyli nakładaniawarstw metalu na dany produkt. Z czasem, odpowiadając na rosnące potrzeby naszychklientów, zaczęliśmy stopniowo wprowadzać kolejne metody dekoratorskie. Obecniewśród dostępnych u nas możliwości znajdują się: malowanie ręczne, malowaniesitodrukiem, szlifowanie oraz piaskowanie. Sprawia to, że nasza ofertasukcesywnie zdobywa popularność wśród kolejnych klientów, zainteresowanychkupnem oryginalnych, ręcznie dekorowanych rzeczy.

Zachwyć swoich znajomych i bliskich! Szkłozdobione i ręcznie malowane w sklepie MET-GLASS

Wykonywane przeznas zdobienie szkła to doskonała forma urozmaicenia wyglądu przedmiotówcodziennego użytku. Wiele z nich może pełnić później funkcję dekoracji danegomiejsca, np. w szafce z witryną, która jest wyciągana wyłącznie na specjalneokazje. Można również stosować je jako przedmioty użytkowane każdego dnia, którenie tylko cieszą oko oryginalną estetyką, ale są też dobre jakościowo i wysocefunkcjonalne. Tego typu rzeczy to także doskonały pomysł na wyjątkowy prezent –każdy ucieszyłby się z ręcznie dekorowanej, oryginalnej karafki, wazonu,zestawu kieliszków czy pucharków do deserów. W dzisiejszych czasach, gdywiększość przedmiotów pozyskujemy w sklepach sieciowych, taki rodzaj podarunkubędzie czymś oryginalnym i sprawiającym wyjątkową radość.

Ręczne zdobienie szkła. Wiele metod i szeroki wybór wyjątkowych produktówZdobienie szkła realizowane przez nasz zespół jest oferowane w bardzo atrakcyjnej cenie. Mamy tak duży wybór produktów, że z pewnością każdy znajdzie opcję na swoją kieszeń. W asortymencie są zarówno rzeczy z prestiżowych linii produktowych, jak i tych bardziej standardowych, w niższych cenach, jednak nadal wysokiej jakości. Można znaleźć u nas przedmioty, które wyszły spod skrzydeł takich marek i serii jak: Krosno Professional, Sensei, Prestige, Lifestyle, Krosno Drinki Świata, Krosno Basic Glass, Krosno Beer Colection, Jasło i Krosno Deco Line. Różnego rodzaju kształty, kolory i wzory w połączeniu z konkurencyjną ceną, sprawiają, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Stawiamy na intrygującą formę, ponadczasową estetykę i doskonałą jakość.